четвер, 11 жовтня 2018 р.

"Моє намисто зібране із мрій, що сиплються невпинним зорепадом !.."

     Хтось з великих сказав, що коли у календарі немає нічого, а душа прагне свята, то потрібно придумати маленьке свято і відзначити його. Саме таке свято для душі зібрало усіх шанувальників поетичного слова. Гостею  літературної вітальні нашої книгозбірні була Галина Іванівна Рибачук - Прач - поетеса, письменниця, наша землячка, яка народилася в селі Добре.
 Галина Іванівна є автором збірок поезій : "Вірю, надіюсь, молюсь...", "Україно, моя ти доле", "Любов'ю слова" та книжечок оповідань для дітей "Маленький мандрівник", "Святкові пригоди маленького мандрівника", "Події в курнику та інші...", "Капітан Одеса".
    Душевності та ліричності дійству надали музичні композиції, які прозвучали у виконанні солістів районного будинку культури. Зустріч пройшла в теплій душевній атмосфері і не залишила байдужим жодного з присутніх.
1 коментар:

  1. Шановні Ніна Володимирівна та колектив бібліотеки, дякую за тепло Ваших сердець,за щиру зустріч! Дякую за сприйняття моєї творчості.Дякую за те, що Ви є у моєму житті. Хай береже Вас Всевишній!
    Слава Господу та Слава Україні!
    З теплом шлю свої вітання моїй рідній Волині,а особливо Камінь - Каширському району з м.Вінниці.
    З повагою і вдячністю Галина Рибачук-Прач.

    ВідповістиВидалити