субота, 14 лютого 2015 р.

"Ми будем довго пам'ятати і вам забути не дамо"

      Пішла в історію афганська війна, героїчна і трагічна не тільки через обеліски, адже тривала вдвічі довше, ніж Велика Вітчизняна. Але в пам'яті людській їй жити довго, тому що її історія написана кров'ю солдатів і слізьми матерів. Покоління, обпалене її вогнем, як ніхто, засвоїло військові й моральні уроки тієї ніким і нікому неоголошеної афганської війни. З метою вшанування громадян, які виконували військовий обов'язок на території інших держав та з нагоди 26-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан 14 лютого було проведено годину пам'яті "Ми будем довго пам'ятати і вам забути не дамо". 
   Голова районної ради, Віктор Іванович Сус, подякував за безцінний подвиг, активну громадянську позицію, за те, що в складних умовах сьогодення вони є взірцем мудрості, тією потужною силою, яка спрямовує свої зусилля на військово-патріотичне виховання молоді. 


        Віктор Петрович Веремейчик - голова Камінь-Каширської районної спілки ветеранів Афганістану, в цей пам'ятний день побажав своїм побратимам і їхнім родинам міцного здоров'я. Нехай над нами буде мирне небо, а в рідній країні - єдність і злагода!


   

Немає коментарів:

Дописати коментар